Skip to content

Vintage Catch: Pyjamas All Day

Karts nuo karto parduotuvėje, savo aplinkoje ar internetinėje erdvėje tenka girdėti: “gražu, bet prie ko aš dėvėsiu? o jau turbūt ir nebemadinga…”, o naujienų portalų antraštės rėkia: “pamiršk leopardą, dabar dėvėsime gyvatės raštą”. Sutrinku. Kiek daug iš tiesų mums tinkančių ir patinkančių drabužių paliekame vien tik todėl, kad galbūt tai nepatiks ar liks nesuprasta kitų. Esu įsitikinusi, kad stilius prasideda nuo drąsos, žinojimo ko nori ir šiek tiek užtikrintos rizikos.

Jei reikėtų įvardinti penkias įvaizdžio detales, kurios yra nebemadingos – negalėčiau. Tikiu, kad nėra tokio dalyko kaip “nemadinga” ar “kaip negražu”. Tikiu, kad absoliučiai viską galima ir jei tik yra noro – reikia nešioti. Nuo pasirinkimų ir prasideda mūsų asmenybė bei jos realizacija aprangos elementais ir galutiniu rezultatu – įvaizdžiu.

Tad turiu vieną pagrindinę taisyklę, kurios laikausi apsipirkinėdama tiek vintažinėse, tiek įprastose parduotuvėse – perku tik tai, ko dar neturiu. Ir tikrai niekada nežiūriu ar čia madinga, ar ne. Nes žinau, kad daiktas, kuris tau nuoširdžiai patinka, ne tik atrodys stilingai, bet ir taps nepakeičiamu elementu tavo spintoje.

Šis vintažinis MaxMara Weekend pyjamas satino kostiumėlis jau tapo tokiu. Dieną su sportbačiais ir marškiniais/marškinėliais, o vakare – visa eilutė su aukštakulniais.

Dviejų dalių kostiumas | Vintage MaxMara Weekend Aukštakulniai | Mango

Nepaisant stilingų radinių, aukštos kokybės audinių, vintažinės parduotuvės turi dar vieną pliusą – tai draugiškos kainos. Tad galime paspėlioti: kiek espresso kavos puodelių man kainavo šis kostiumėlis?

| Kristina

Be First to Comment

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.