Kai sulaukiau žinutės iš Elenos, jaučiau, kad ši draugystė atneš ne tik malonią pažintį, tačiau ir naujus pojūčius. Neklydau. Elenos dėka teko prisiliesti prie pačių maloniausių marškinėlių. Pojūčio nupasakoti nepavyks, bet jų istoriją, atsiradimo kelią bei atskleisti dalelę Elenos – galiu. Ir visai nesvarbu, kad už lango ruduo. Pažintis su kokybiškais, inovatyviais ir ekologiškais marškinėliais – visada reikalinga! Kviečiu!

krst view

KELIAS DRABUŽIO LINK

Studijų metai ISM sutapo su susikaupusia kūrybine energija, kurią norėjosi išlaisvinti čia ir dabar. Bijojau, kad jei to nesigriebsiu šią akimirką, tuomet tai taip ir liks tik užgesinta idėja tarp daugelio kitų. Tai buvo laikas, kai atsivėriau ir pasižiūrėjau į save. Kūrybos išlaisvinimas tapo trasnformacijos vidiniame gyvenime atspindžiu. Norėjau būti sąžininga su savimi, su pasauliu. Norėjau būti geresne savo versija. Tad tai sudėjau į Another Unicorn. Šis vienaragis yra apie tave, mane. Apie mus. Tai yra vertybės. Tai yra pokytis.

KAIP GIMĖ ANOTHER UNICORN PAVADINIMAS?

Kaip ir visas vienaragio kelias, taip ir pavadinimas – gimė iš pačios tyriausios kūrybinės energijos ir apipynė mistiškumą, kitoniškumą, unikalumą. Pavadinimas sutalpina kiekvieno mūsų magiją ir energiją, kurią turime, tačiau ne visada išlaisviname. Tai priminimas, kad kiekvienas turime tikėti ta energija, kuri slypi mumyse. Vienaragis – tai kiekvieno magijos, laisvės ir saviraiškos simbolis.

krst view

KAIP ATRODĖ ANTOHER UNICORN KELIAS TVARUMO LINK? KAIP PAVYKO SURASTI ŽALIAVŲ TIEKĖJUS?

Tvarumas Another Unicorn kelyje, tai vidinės būsenos atspindys. Vienas pagrindinių virsmų įvyko 2017 metais iš supratimo, kaip vykdomi mados verslai. Visada ieškojau kokybės, esu praktiška – vertinu konstrukciją, sukirpimą, vertinu klasikinius daiktus, kurių neveikia laikas. Iš tiesų, mano asmeninė spinta – atspindi mane, o tai reiškia, kad galiu tai dėvėti vėl ir vėl. Tad ir pagrindinis Another Unicorn spintos atributas – marškinėliai, be kurių – niekur.

Juokinga, tačiau net ir tiekėjai atėjo netikėtai. Pažintis užsimezgė Paryžiaus audinių mugėje, dar 2017 metais ir jau tada buvo begalė tvarių audinių alternatyvų, tad tikslo rinktis kažką kito – nebeliko. Taip jau nuo pat Another Unicorn ‘gimimo’ bendradarbiaujame su šeimos fabriku Italijoje, kurie mezga specialiai JAV – Supimos medvilnės fermose užaugintą ir sertifikuotą medvilnę.

Turint viziją norėjosi, kad ji pati iš savęs atspindėtų sąmoningumą, pagarbą sau ir aplinkai. Ne tik marketingo prasme. Tiesiog privalėjaau gaminti tvariai. Tad ir produktai – aukščiausios galimos ekologiškos medvilnės kokybės. Marškinėliai neturi jokių vidinių etikečių, tad ne tik nedirgina odos, bet ir nesukuria papildomų šiukšlių, o visos įpakavimuose esančios kortelės – pagamintos iš marškinėlių atraižų.

SU KOKIAIS IŠŠŪKIAIS TEKO SUSIDURTI? O GAL BŪT VIS DAR TENKA?

Kuriant tvarų verslą, kaip ir kuriant bet kurį kitą – privalu stebėti aplinką ir taikyti naujus gamybos principus, tad iššūkių visuomet pasitaiko. Vienas didesnių – brangūs gamybos kaštai, kurie nepalieka vietos klaidoms. O ir klysti – nėra tvaru, tad kiekvieną audinio metrą išnaudojame tikslingai ir kokybiškai. Na, o jei nutinka taip, kad visgi lieka atraižų – jos keliauja pas partnerius, kurie jas prikelia antram gyvenimui. Didesnės atraižos – naudojamos audinių testams.

Kitas iššūkis, kuris tikiu, laikui bėgant dar labiau keisis – vartotojas po truputį tampa sąmoningesnis, renkasi kokybę nei kiekybę. Siekiame edukuoti ir paskatinti pirkti mažiau bei kitaip pagamintų marškinėlių. Norime, kad mūsų gaminiai kartu su jumis  gyventų įdomų gyvenimą.

krst view

TVARUMAS, TAI NET TIK PRODUKTAS. TVARUMAS, TAI IR ĮPAKAVIMAS. IŠPAKUODAMA SIUNTĄ BUVAU LABAI MALONIAI NUSTĘBINTA. AR GALI PAPASAKOTI PLAČIAU?

Visi Another Unicorn marškinėliai atkeliauja įpakuoti į nedažytos, sertifikuotos medvilnės maišelius, kurie puošti ne spauda, kas yra tiesiog lipdukas, o antspaudu. Taip pat stebime siuntos pristatymo grandinę ir siunčiame paštu. Taip taupome pasaulio resursus. Tiesa, bendradarbiaujame su One Tree, tad kiekvienas pirkinys garantuoja pasodintą medį.

krst view

MARŠKINĖLIŲ MINKŠTUMAS – MAGIŠKAS, O ŽINOJIMAS, KAD DAR IR TVARU – PAKELIA TARSI ANT SPARNŲ. PAPASAKOKI, KUO SUPIMA MEDVILNĖ YRA YPATINGA?

Supima medvilnė – tai pačios aukščiausios kokybės, ilgapluoštė  medvilnė, kuri sudaro mažiau nei 3% pasaulyje pagaminamos medvinės. Ji dažoma ECO TEX 100 dažais, o medvilnė turi GOT sertifikatus. Ši medvilnė ypač minkšta, nes yra ilgapuoštė medvinė, kuri pasižymi patvarumu, ilagamžiškumu, pralaidumu orui ir nuostabiu švelnumu. 

krst view

JEI REIKĖTŲ ANOTHER UNICORN SUTALPINTI Į PENKIS ŽODŽIUS, KOKIE JIE BŪTŲ?

Ilgaamžiškumas, kūrybiškumas. pagarba, ribų išplėtimas, atrama.

PASINERKIME Į MAGIŠKA ANOTHER UNICORN PASAULĮ KARTU:

FACEBOOK: https://www.facebook.com/theanotherunicorn

INSTAGRAM: https://www.instagram.com/theanotherunicorn/

PARDUOTUVĖ: www.anotherunicorn.com

 

RELATED POSTS