Labas, esu Kristina!

Mano atsakingos mados kelias prasidėjo dar 2007 m., kai su viena artimiausių draugių sumanėme žaisti madą ir tapti tinklaraštininkėmis. Tiesa, tuo metu greitosios mados gigantės atrodė vienintelė viltis tapti madingomis, tačiau vaikiškas biudžetas leido madą paliesti tik antrų rankų parduotuvėse. Taip ir sukome mados ratą, o paklaustos, kur pirkome vieną ar kitą aprangos elementą, tekdavo ir pameluoti – tuo metu tai buvo didi gėda.

Bėgant laikui, išaugau paauglystės gėdas ir  supratau, kad atsakinga mada ir sąmoningas vartotojiškumas – mano gyvenimo būdas, kurio patirtys ir pastebėjimai, gali būti naudingi kiekvienam! Taip sugrįžau prie tinklaraščio, kuris evoliucionavo į savotišką atsakingos mados gidą tau ir tavo artimiausiems!

Nes kuo daugiau žinome, tuo mažiau mums reikia.

 

| KRISTINA

 

_________________

 

 

Apart šio asmeninio projekto, taip pat padedu įvairiems gyvenimo būdo projektams nešti žinią apie save. Teikiu socialinių tinklų įvaizdžio kūrimo paslaugas, ruošiu vizualinį bei tekstinį turinį, padedu augti ir žengti link užsibrėžtų tikslų, kuriuos taip pat galime išsikelti kartu!

Darbų pavyzdžiai artimesnei pažinčiai nugulę Č I A !

Kristina Purytė | + 370 663 55114 | kristinapu@gmail.com