APaslysti žmogiška, o ką jau bekalbėti apie greitąją madą, dirbant mados industrijoje. Tiesa, tai telpa ir į mano požiūrį, jog viskas kasdienybėje turėtų vykti sveiko proto ribose, tai yra – be kraštutinumų. Kitaip – kuriu savo atsakinga spintą ir kasdienybę sveiko proto ribose. Atsisakiusi tik juoda, ir tik balta.

Tad šie Zara auliniai – vienas tų momentų, kai priimi didelį sprendimą – dėvėti ilgai, kruoščiai prižiūrint ir mylint. Žinoma, tai galioja bet kuriam drabužiui mano spintoje. Tačiau jei kalbame apie greitąją madą, tai prastesnės kokybės daiktai ir drabužiai, kuriems reikia daugiau ir kiek kitokio dėmesio.

Su visu įmanomu rūpesčiu dėvėjau daugiau nei du metus, puikiai tiko prie mano atsakingos spintos atributų ir papildė kiekvieną įvaizdė mano taip mėgstamu grubiu akcentu. Bet įvyko fast fashion fail, kuriuo pasidalinau savo Instagram highlight’e čia. Ir nors dar ilgai ieškojau išeičių, kaip juos sutvarkyti. Teko priimti galutinį sprendimą ir palikti juos ten, kur jiems ir vieta. Tai patvirtino ir batsiuvė, man pasiūlius juos palikti dovanų ir panaudoti pakartotinai.

atsakinga spinta

Ate, mano mylimi auliniai. Pasiilgsiu.

RELATED POSTS

LEAVE A COMMENT