PASLAUGOS

Mados industrijoje dirbu daugiau nei 8 metus. Per šį laiką save išbandžiau skirtingose mados srityse: renginių organizavime, produktų kūrime ir viešinime, rinkodaroje, įvaizdžio kūrime bei tekstų rašyme. O bėgant laikui, savo žinių bagažą papildžiau dideliu domėjimusi bei įdirbiu atsakingos mados srityje. Knygos, online kursai bei nuolatinis analizavimas, naujienų sekimas ir gilinimasis – užaugino norą tuo dalintis ir su kitais, tad tikiu, kad mano žinios gali būti naudingos, įdomios ir tau, tavo draugų/-ių ratui ar prekės ženklui.

Iki šiol esu vedusi viešas paskaitas, tokiuose renginiuose kaip: MAINYTUVĖS, ZERO WASTE FEST 2019

Taip pat vedu praktinius patarimus mažoms merginų grupelėms bei atlieku spintos reviziją – prikeliu turimus drabužius antram gyvenimui, padedu susidėlioti įvaizdžius iš to, ką turime, sudarau trūkstamų pirkinių sąrašus, kuriuos galiu įgyvendinti antrų rankų parduotuvėse.

PASLAUGOS

– Paskaitos. Jus dominančia atsakingos mados tema.

– Mokymai | Praktinės paskaitos. Kaip atrasti kokybiškus drabužius antrų rankų parduotuvėse? Kur ieškoti? Ko dairytis? Kaip prižiūrėti nusipirktus drabužius?

– Spintos revizija. Padedu prikelti spintoje jau turimus drabužius antram gyvenimui, padedu susidėlioti įvaizdžius iš to, ką jau turime, padedu susidaryti trūkstamų pirkinių sąrašus.

– Asmeninė antrų rankų drabužių paieška. Padedu papildyti spintą / atrasti jūsų spintai tinkamiausius drabužius antrų rankų parduotuvėse.

Daugiau paslaugų ir jų pavyzdžiai nugulę PORTFOLIO skiltyje arba čia.

 

KONTAKTAI

Su mielu noru atsakysiu į visus kylančius klausimus ar idėjas.

Kristina Purytė | kristinapu@gmail.com | +370 663 55114