Skip to content

Recommendation: Filippo Loreti

filippo loreti watch

laikrodį galima įsigyti čia

Taigi, startuoju naują skiltį, kurią papildysiu kartą į savaitę – recommendation. Čia rasite mano išbandytus/it have dalykus.

Pirmoji rekomendacija – Filippo Loreti laikrodis. Kitaip – Luxury no longer means expensive.

Šiuo metu prekyboje yra laikrodžiai vyrams ir moterims. Tiek vyrų, tiek moterų kolekciją sudaro keturi laikrodžių modeliai: Bosa, Florence, Venice, Como. Kolekcija įkvėpta paslapčių kupinų Italijos miestų ir miestelių.

Jei atvirai, tai galvojau, kad tai juokingos kainos laikrodis, kurio kokybė nebus įspūdinga ir kuris po pusės metų nusitrins ir neliks nei pėdsako “aukso” spalvos, o ką jau kalbėti apie apyrankę – jai daviau max mėnėsį.

Tačiau, kai tik laikrodis pasiekė mano rankas, jau buvo aišku, kad klydau 100%. Maniškis skaičiuoja be poros savaičių metų sukaktį, tai manau, kad puikus metas jį įvertinti.

Pirmiausia – jis dar vis idealiai “auksinis” ir be jokių užuomenų į nusitrynimą. Stiklo nepuošia nei vienas įbrėžimas. Pati laikrodžio veikla – sklandi, nei sustoja, nei išsireguliuoja. Na su apyranke kiti reikalai. Nors ji ir odinė, tačiau šiek tiek apsitrynė, todėl netolimoje ateityje teks atsinaujinti. Tačiau iš didelio noro galima ir tokią panešioti, pasitrynimas nėra ryškus ir negadina laikrodžio estetinio vaizdo. Atsižvelgiant į tai, kad laikrodžiui beveik metai, ne kartą yra kritęs, ne kartą yra išsimaudęs, tačiau vis dar idealus. Tikrai siūlau investuoti būtent į šios firmos laikrodį. Paprastas, bet tuo pačiu ir kitoks. Papuoš tiek moters, tiek vyro riešą. Vienreikšmiškai – kokybė ir stilius už juokingą kainą! Tai gali būti puiki Kalėdinė dovana.

shop here – www.filippoloreti.lt

|KRST

Be First to Comment

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.