Ir nors esu neapsisprendėlės, svajoklės, idealistės svarstyklės, tačiau kita mano pusė yra ganėtinai racionali – linkusi į paaiškinimus, analizę, protingus sprendimus ir maksimalią tvarką. Kitaip – mėgstu pildyti dienotvarkę, braukyti vieną po kito padarytus darbus, mėgstu tuščią kompiuterio ekraną, mėgstu, kai kompiuterio paieškoje suvedu pavadinimą ir pirmu spėjimu atrandu ieškomą aplanką, mėgstu dėlioti filmų sąrašus, bei apibendrinti kiekvieną mėnesį ir kiekvienus metus.

Tarp draugų juokiames iš draugo senelio, mat jis viską aprašo, kiek kuro kurią dieną įsipylė, kokia tuo metu buvo litro kaina. Juokiames, kad niekad nežinia kada aplankys auditas. O pati.

Jau ilgiau daugiau nei metus rašau internetiniam žurnalui SwO.lt. Mano rašliavų lauką apima tendencijos, naujienos, įvairūs dar nekalbintų asmenybių interviu. Ir daugiau nei puse gyvenimo archyvuoju tai, kas žavi, kas tuo metu įkvėpia. Todėl pamaniau, kad kiekvieno mėnesio pradžia bus dedikuota mano atradimams. Pasotinsiu ir savo racionaliai pedantišką pusę, ir garsiai prisipažinsiu susižavėjimu, ir padėsiu jums atrasti kažką naujo. Jūsų dėmesiui Discoveries Of August:

  1. ASMENYBĖ: Juna ir Radybos

Daugelis dalykų čia labai pakeliui: estetika ir aistra lobių ieškojimui.

Discoveries Of August

2. PREKĖS ŽENKLAS: Marle

Dar vienas prekės ženklas į atsakingos mados sąrašą (ką aš sakiau apie sąrašus? taip juos mėgstu, kad mano sąrašai papildo vienas kitą…). Na, o čia visiška estetikos viršūnė.

Discoveries Of August

3. DOKUMENTIKA: Minimalism: A Documentary About The Important Things

Turiu tokį įsitikinimą, kad kuo daugiau daiktų erdvėje, tuo joje sunkiau judėti, susikaupti, mąstyti, kurti. Tai po šios dokumentikos tik dar labiau tuo įsitikinau.

Discoveries Of August

4. ATSAKOMYBĖ: pas Giedrę

Gražūs ir atsakingi elementai mūsų kasdienybei.

Discoveries Of August

Kviečiu mėnėsį pradėti su naujais veidais, prekės ženklais bei kažkuo nauju! Atradimai – verčia judėti pirmyn.

| KRISTINA

RELATED POSTS

LEAVE A COMMENT