Mėgstu atrasti naujus dalykus, o dar labiau – jais pasidalinti su kitais. Šį kartą dalinuosi dar vasarą lauktuvių pavidalu į rankas pakliuvusiais KIKO MILANO produktais.
Kaip ir daugelyje gyvenimo sričių, taip ir kosmetikoje – nemėgstu turėti daug, visko ir daugiau nei pusės nenaudoti. Visa kosmetika, kurią turiu yra 100% išbandyta, pasitvirtinusi, naudojama ir vėl iš naujo perkama. Kaip ir anksčiau esu minėjusi, galiu drąsiai save vadinti mados stabdžiu bei visiškai netipišku pirkėju. Nemėgstu pirkti tam, kad pirkti ir nors tu ką!

juicy

Pirmas ir pats mylimiausias Gold Waves serijos produktas, be kurio neįsivaizduoju šios žiemos ir nei vieno lūpų dažymo lūpdažiu (nors puikiai tinka ir kasdieniniam įvaizdžiui) – lūpų blizgesys su aliejais. Greitai susigeria, nepalieka jokio lipnumo tik gražų bilzgesį!

juicy

Blakstienų tušas, kaip ir kiekvienai, kasdienis palydovas. O kokybiškas – dar ir itin mylimas.

juicy

Highlighter’iai nėra stipriai integruoti į mano kasdienį makiažą, tačiau jau seniai yra tapęs neatsiejama vakaro dalimi.

juicy

Dar viena lauktuvių dalis, kuri buvo labai reikalinga – makiažo šepetėliai. Ir voila – visi nugalėtojai nugulę į mano kasdienę rutiną! Naujovės dažnai veikia lyg vitaminas C!

| KristinaRELATED POSTS

LEAVE A COMMENT