Pirmadienio rytą pradėjau diskusija (dalinausi įžvalgomis Instagram, prisijunk, jei dar nespėjai! Rasi tips’ų, įkvėpimų, gudrių stiliaus patarimų) apie asmeninį stilių, kaip tai kartais tampa nesibaigiančiu bėgimu link idealo ir greitos mados parduotuvių scroll’inimo online. Taip nutinka, kai netyčia kažkur pametame save, savo pajautimą ir norime susitapatinti su kitais, norime išpildyti aplinkos sukurtas normas.

asmeninis stilius

Asmeninio stiliaus apibrėžimas yra svarbus, tačiau ar būtinas? Vienreikšmiškai atsakyčiau, kad tikrai taip. Pirmiausia – žinodami kas mums tinka ir nuoširdžiai patinka, sutaupysime vietos, pinigų bei gamtos neprisipirkdami nereikalingų įvaidžio atributų. Apibrėžus asmeninį stilių, žinome, kokiais naujais pirkiniais galime eksperimentuoti, žinome, kurie įsipaišys į mūsų spintos turinį be papildomų pirkinių.

asmeninis stilius


Po trumpos diskusijos, nusprendžiau pasidalinti pačiais paprasčiausiais žingsniais, kaip sau padėti asmeninio stiliaus kelyje.

  1. Pradėk nuo to, kaip tu jautiesi. Kam man to reikia? Ar noriu atrasti savo stilių dėl savęs, ar visgi dėl kitų? Ar noriu drabužiuose jaustis labiau savimi? Ar tik bandau pasivyti įsivaizduojamą gyvenimą, statusą? Ar noriu, kad drabužiai atspindėtų mane?
  2. Analizuok tuos, kurie savo aprangos stiliumi atitinka tavo estetinį suvokimą. Tam puikiai tinka įvairūs street style Pinterest bei Instagram profiliai.
  3. Analizuok savo susikurtus moodboard’us, stebėk kokios detalės, formos, audiniai kartojasi – tai vienreikšmiškai yra tau artima.
  4. Atrask tai, kas veikia būtent tau: spalvos, formos, audiniai.
  5. Atsakiusi į šiuos klausimus, įvardink savo stilių pagal patikusius elementus. Pvz. classic-casual-cool-with a chic vibe – visiškai mano asmeninio stiliaus junginys.

Kuo aiškesni atsakymai, kuo jų daugiau – tuo mažiau nereikalingų, impulsyvių pirkinių ir tuo daugiau pasitikėjimo savimi kupinų dienų!

asmeninis stilius


Sėkmės naujuose atradimuose.


| KRISTINA

RELATED POSTS

LEAVE A COMMENT