Skip to content

Inspiration: Turtleneck Sweater + Shirt

Dar prieš keletą metų siaubą kėlę megztiniai aukštu kaklu – vienreikšmiškai tapo neatskiriamais šaltojo sezono palydovais. Sakydama prieš keletą, gal kiek ir meluoju, nes tikrai nebeatsimenu žiemos nuogu kaklu. O atvėrus spintą, norisi keletą metų pakeisti į žodį seniai. Taip, seniai.
Megztiniai aukštu kaklu yra vienas tų spintos elementų, kurie nuneša į darželio laikus, kai mintyse (ir dažnai ne tik) maištaudavau “kai užaugsiu niekada nedėvėsiu šitų nesąmoningų megztinių”; “mama, mane smaugia”; “mama, man kanda”. Atsimenu, kad ne vieną išėjimą su aukšto kaklo megztiniu vainikuodavo ašaros. Nuoširdžiai tikėjau, kad išsivaduoti iš aukšto kaklo megztinių prakeiksmo tereikia užaugti.

Deja, ne tik, kad klydau, bet ir atradau aukšto kaklo megztinius iš naujo – jiems priklauso bent 30% mano spintos turinio. Spalvos varijuoja nuo baltos iki asfalto pilkumo ir klasikinės juodos. Dėviu tiek kasdienai: po suknelėmis, švarkais ar su kelnėmis, tiek vakarui: prie grubių aksesuarų ar kitų vakarinių detalių.

megztiniai
megztiniai

Esu išbandžiusi begalę variacijų, tačiau – aukšto kaklo megztinis + marškiniai – pastarojo laiko mėgstamiausia. Tai reiškia tik vieną – marškiniai, nesvarbu jie būtų šilkiniai, medvilniniai, džinsiniai, odiniai, raštuoti, vienspalviai – šiemet rudens / žiemos atostogų neturės.

megztiniai

V A L I O golfytėms ir marškiniams!

| KRISTINA

2 Comments

  1. Monika

    Žavi Jūsų stilius, tad džiaugčiausi, jei dažniau pasidalintumėte savo rūbų deriniais ir pan. :) Dėkui už įkvėpimą! :)

    • KRST

      Monika, labai Tau ačiū! Kaip smagu, kad įkvėpimo ieškoti užsuki būtent čia!

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.