Skip to content

FLOWER POWER

DSC_0137-compressor

bomber jacket / Zara   skirt / Monki   t-shirt / UCB   sneakers / Nike Air Max Thea Premium Leather Desert Camo

DSC_0179-compressorDSC_0145-compressor

Neįtikėtina kiek daug darbo drabužių per šimtmetį žengė tiesiai ant podiumų ir užėmė aukščiausias vietas must have sąrašuose. Šiuo metu turbūt nėra nei vienos vaikino/merginos spintos, kurioje nebūtų bomber jacket’o. Kas galėjo pagalvoti, kad Pirmojo Pasaulinio karo metu, amerikiečių pilotų nešiojamos striukės, pataps it jacket’ais.

Dar užpernai pradėtą tobulo bomber jacket’o paiešką teko nutraukti atėjus masiniam bumui. Tačiau Milane, Zaroje, netyčia pastebėjau tobulą juodos spalvos, siuvinėtą aukso bei bordo siūlais ir supratau, kad man jo reikia, bet pagalvojau, kad įsigysiu Lietuvoje, tai ir buvo esminė klaida, kadangi Lietuvoje jo nebuvo. Likau be bomber’io, bet šis dar tebestovi mintyse ir niekaip nepalieka.

 O šiemet su sese galutinai nusprendėm, kad mum jų nereikia. Ir juk visuomet taip būna, kad kai apleidi mintį surasti seniau matytą daiktą, prieš akis pamatai dar geresnį variantą. Taip nutiko sesei. Na, jei pasisekė sesei, tai man pasisekė dvigubai, nes tokiais dalykais mes visuomet dalinamės.

Šis – tobulas – tiek dienai, tiek vakarui. ++!

Be First to Comment

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.