Domėtis mada ir eiti koja kojon su ja – seniai tapo madinga, o fast fashion parduotuvės tapo madingųjų bažnyčia, kurioje išpažintis nereikalinga. Pirk – išmesk. Taip, jau kurį laiką tai slepiama po tokiomis frazėmis kaip: tvari mada, ilgaamžiškumas ir pan, tačiau tam tapti įpročiu dar reikia šiek tiek.

Savęs madiste, o tuo labiau stiliste ar gyvenimo mokytoja nevadinu, trendų aklai nesivaikau. Galėčiau save nebent pavadinti plius minus mados stabdžiu, tad tikrai mados čia nežaisime, bet estetikos ir kuo gyvenu, netruks. Kitaip – sugrįžtu, bet su kita žinute.

blueEstetika ir kokybė – du ingredientai mano kasdienybėje einantys koja kojon. Estetika, kaip ir skonis – suvokiamas ir mėgstamas skirtingas, tačiau pritarsi, kad kokybė ne visuomet turi būti brangi.
blue

Prie ko aš linkstu? Nebūtina nešioti aukso siūlu siuvinėtos etiketės, nebūtina trečdalio atlyginimo išleisti naujai IT have suknelei, kurią po mėnesio turės pakeisti kita. Kitaip – pirk protingiau atrodyk daugiau.

blue

Ir man labai patinka derinti vardinį kašmyrą su vintažiniais radiniais ar fast fashion detalėmis. Taigi, kurkime sąmoningai kartu!

| Kristina

12/11/2018

RELATED POSTS

LEAVE A COMMENT