Vasara ir džinsas, džinsas ir vasara – du neatsiejami dalykai. Džinsas – klasika iš didžiosios K.

Geras džinsas dera su viskuo, o ypatingai su gerai pasirinktais aksesuarais. Žinoma, idealiai tinkančių džinsų paieškos trunka ilgai, tačiau kiekvienas privalo juos turėti savo spintoje. Jie niekada neišeis iš mados.

O aš kaip visuomet – išvien su klasika.

DSC_0933

denim

Džinsas ir balti aksesuarai – mylimiausias vasaros combo.

denim

DSC_0895

akiniai | Asos   marškiniai | Tommy Hilfiger  džinsai | Vero Moda   kuprinė | Zara   laikrodis | Filippo Loreti

Šiek tiek iš mano rašliavų:

„Džinsas – amžina klasika“, „Džinsas – visur ir prie visko“, „Džinsas – niekada neišeis iš mados“. Taip, taip ir dar kartą taip!

Kaip džinsai keitėsi bėgant metams? Tai labai svarbus klausimas, kuris paaiškina, kodėl mes dar ir dabar dėvime džinsus. Džinsų istorija prasidėjo nuo žydų emigranto Levi Strauss San Fransiske įkurtos kelnių siuvimo įmonės. Tai įvyko 1853 m. Atvykęs emigrantas apie kelnių siuvimą negalvojo, jis atsivežė audinį palapinėms ir vežimams dengti. Tuomet Strausssutiko vieną aukso ieškotoją, kuris jam pasakė, jog aukso ieškotojams nereikalingi jo audiniai, jiems reikalingos kelnės. Taip kilo mintis iš tos medžiagos siūti kelnes. Jo siuvamos kelnės priminė kombinezoną iš tvirtos, rudos spalvos brezentinės medžiagos. Dar po kelių dešimtmečių buvo išleista pirmoji mėlynų džinsų partija. Kadangi šioms kelnėms skirtas audinys buvo gabenamas iš Italijos miesto Genujos, ant siuntos dėžių buvo „Genes“ antspaudai. Amerikiečiai juos skaitydavo džyns.

Visą tekstą skaityki čia.

| KRST

RELATED POSTS

LEAVE A COMMENT