Niekam ne paslaptis ir ne naujiena, kad su rašymu man kolkas prasti reikalai. Kalbėti galiu valandų valandas, tačiau su rašymu yra kiek kitaip. Ypatingai jei tai tekstai skirti plačiąjai auditorijai. Tačiau daugelis mano trumpus sakinius, pasibaigiančius taškais, priima kaip savotišką mano rašymo stilių. Galbūt ir pati galėčiau taip įvardinti, bet net ir čia yra kur tobulėti. Tiesa, visada yra kur tobulėti.

Šiandien bandydama susikaupti ir pradėti judėti su darbais, pradėjau žiūrinėti nuotraukas. Ir iš tiesų radau labai daug užslėptų folder’ių su įvairiomis nuotraukomis. Joms jau daugiau nei metai. Tiek laiko praėjo nuo pirmųjų žingsnių, idėjų dėliojimosi, kuomet užtikrintai nusprendžiau sugrįžti prie blog’o rašymo. Žinau, daugumai tas visas blog’inimas skamba juokingai, o atrodo dar juokingiau. Bet apie tai kitą kartą. Tai va, žiūrėdama nuotraukas užkliuvau už šių.

„Holy Trinity“. Tokia pirma mintis. Trys dalykai, kuriuos velniškai mėgstu – geras vynas, batai ir mada. Ir tą akimirką pasijutau visiškai laiminga. Net nežinau kaip tai nusakyti. Juk nieko nėra geriau, nei žinoti, ką dievini, kuo kvepuoji, gyveni? Kai esi savo „kelyje“, darai tik tai, ką nori ir kaip nori?

Fantastika.

DSC_0032

shoes / Zara   wine / Santa Cristina   book / Alexander McQueen

05/02/2016
12/02/2016

RELATED POSTS

LEAVE A COMMENT